Reklama

Gmina chce przeznaczyć na to zadanie ponad 50 tysięcy złotych, zakończenie prac przewidziane jest na koniec maja

Opublikowano: sob, 16 lut 2019 07:00
Autor:

Gmina chce przeznaczyć na to zadanie ponad 50 tysięcy złotych, zakończenie prac przewidziane jest na koniec maja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za Szkołą Podstawową w Mechowcu powstanie nowy plac zabaw dla dzieci. Zamontowane zostaną nowe sprzęty. Powstanie też nowy chodnik prowadzący do urządzeń.

 

Rozbudowa

 

Urząd pozyskał pieniądze na rozbudowę placu zabaw z Europejskiego Funduszu Rolnego. Na istniejącym placu w chwili obecnej zamontowanych jest dziewięć urządzeń zabawowych, między innymi huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki oraz zestawy sprawnościowe. Do zdemontowania są dwie zjeżdżalnie oraz jedna huśtawka wisząca.

 

Co nowego

 

Plac zabaw ma zostać powiększony oraz zamontowane mają być nowe urządzenia do zabawy. Zakupiony ma być zestaw drewniany, w skład którego wchodzą m. in. wieże, wejście liniowe, wejście wspinaczkowe, pomosty i zjeżdżalnia. Kolejny zestaw drewniany przeznaczony dla małych dzieci przedszkolnych ma zawierać wieże, wejście wspinaczkowe i zjeżdżalnie.

Oprócz sprzętu ma zostać wykonany chodnik z kostki betonowej, ławka oraz kosz na śmieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.