Reklama

Ginekolog w Cmolasie

Opublikowano:
Autor:

Ginekolog w Cmolasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu dwóch lat ma się zakończyć remont gminnej części ośrodka zdrowia. W nowej przychodni mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać m.in. z zabiegów rehabilitacyjnych i usług ginekologa.

- Projekt i pozwolenie na budowę już mamy – cieszy się Eugeniusz Galek, wójt gminy, i zapewnia, że już podczas kwietniowej sesji radni podejmą uchwałę wprowadzającą to zadanie do realizacji. Prace związane z remontem gminnej części ośrodka zdrowia, która znajduje się po sąsiedzku istniejącej przychodni (podlegającej pod Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej – przyp.red.) ruszą jeszcze w tym roku. - Myślę, że w maju zostanie rozpisany przetarg i końcem maja lub początkiem czerwca wykonawca powinien być na murach – dodaje z zadowoleniem włodarz gminy. 

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE