Reklama

Gimnazjaliści z wielkim sercem

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści z wielkim sercem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Majdanie Królewskim uczestniczyli ostatnio w dwóch akcjach charytatywnych. Młodzież wykazała się wielkim sercem i zaangażowaniem w pomaganiu potrzebującym.

Gimnazjaliści z Majdanu zawsze chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych organizowanych na terenie szkoły. Wielkanocna zbiórka żywności i gromadzenie plastikowych nakrętek dla chorego Kacperka to dwa przedsięwzięcia, w które zaangażowali się młodzi ludzie z terenu gminy.

Od 7 do 16 marca młodzież z majdańskiego gimnazjum zbierała żywność dla osób starszych i samotnych. Dary zostały przekazane do MGOPS-u w Kolbuszowej. Jesienią uczniowie uczestniczyli w podobnej akcji. Wówczas przy współpracy z MPOS-em w Nowej Dębie zbierano żywność dla cierpiącej Ukrainy.

Więcej w Korso nr 13/30.03.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE