Reklama

Funkcjonariusze wyważyli drzwi i siłą weszli do lokalu na ul. Polnej w Kolbuszowej. Zabezpieczyli nielegalny sprzęt [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomimo wezwań, przebywające w budynku znajdującym się przy ul. Polnej w Kolbuszowej osoby nie otwierały drzwi. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zdecydowali się na siłowe wejście.

Kolbuszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali kolejne nielegalnie działające automaty do gier w Kolbuszowej. To nie pierwsza taka akcja służb w ostatnim czasie. O podobnej sytuacji pisaliśmy w artykule: Nawet 300 tys. zł kary może grozić właścicielom lokalu przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej

Jak przekazała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, wczoraj (czwartek, 24 listopada) policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili kolejne działania na terenie  Kolbuszowej.

- Tym razem funkcjonariusze podjęli czynności kontrolne na ul. Polnej. Ponieważ pomimo wezwań przebywające w budynku osoby nie otwierały drzwi, funkcjonariusze KAS zdecydowali się na siłowe wejście. W trakcie wykonywanych czynności zabezpieczono cztery nielegalnie działające maszyny do gier. Trafiły one do depozytu funkcjonariuszy służby celno-skarbowej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie

- przekazała przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary w wys. 100 tys. złotych za jedną maszynę, natomiast za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy