Reklama

Fundacja chce zakupić ciepłe budy dla psów. Proszą o pomoc

Opublikowano: czw, 16 sty 2020 10:30
Autor:

Fundacja chce zakupić ciepłe budy dla psów. Proszą o pomoc  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Fundacja Animals Mielec chce pomóc schroniskom i bezdomnym zwierzętom. Proszą o pomoc w zakupie bud i niezbędnych rzeczy dla zwierząt.

- Solidne, ciepłe budy kupiliśmy w 2019 r. do Schroniska w Mielcu i Schronisku Czekadełko oraz różnym psom na wsiach. Teraz chcemy  kupić kolejne. Chcemy zamówić takie piękne domki, jak budy, które dostarczyliśmy w tym roku do Schroniska w Mielcu lub zalanego Schroniska w Wadowicach Dolnych, które ucierpiało w tegorocznej powodzi.

Fundacja chce także pomóc innym bezdomnym czworonogom. - Na już są potrzebne budy dla suczki ze szczeniakami, dla pieska, który śpi pod gankiem, dla psów, które śpią pod wiatą. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na ten cel. Nasz stolarz wykona budy z ocieplonymi wszystkim ścianami i podłogą - zapewniają organizatorzy.
Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE