Reklama

Florian wietrzy szatnie

Opublikowano:
Autor:

Florian wietrzy szatnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Klub z Ostrów Tuszowskich przystąpił do transferowej ofensywy. Do rozgrywek zgłoszony zostanie zespół juniorów starszych.

Seniorska drużyna w miniony piątek wznowiła treningi. Na pierwszych zajęciach obecnych było 16 zawodników. – To niemało – przyznaje Janusz Stawarz, trener Floriana, który ma opiekować się zarówno seniorami, jak i zespołem juniorów. Działacze Floriana do pracy wzięli się dużo wcześniej.

Ziętek, Michalski, Lesiński
Klub pożegnał trzech zawodników z Połańca: bramkarza Sebastiana Chamioło i pomocników Krzysztofa Skowrona i Piotr Krucienia. Z połańskiego "zaciągu" pozostali Paweł Skiba i Michał Materkowski. Florian dogadał się już z zastępcami tych graczy. Między słupki ma wejść Marcin Ziętek z Vigoru Trzęsówka, linię pomocy wzmacnia Dominik Michalski, który również ostatnio kopał w Trzęsówce, a niejednokrotnie był kuszony przez inne kluby. Do grona potwierdzonych wzmocnień Piotr Wójcik, kierownik Floriana, dokłada obrońcę lub pomocnika Adama Lesińskiego z Ostrovii Ostrowy Baranowskie. Ponadto z wypożyczenia do Marmur wraca obrońca Dominik Maziarz. Do gry chętny jest jeden z najaktywniejszych w klubie, Piotr Wójcik. – Coś tam pokopałem na wiosnę, ale kolano jeszcze bolało. Teraz chcę odbudować formę – zaznacza kierownik Floriana. Możliwe są jeszcze inne wzmocnienia. Działacze z Ostrów nieśmiało rozglądają się za wartościowym napastnikiem. W Ostrowach Baranowskich chce zostać Damian Smoła, który po rundzie wiosennej formalnie jest graczem Floriana. – Przydałby się, ale będzie kopał tam, gdzie chce – ocenia Wójcik.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE