Reklama

Eugeniusz Szczebiwilk odchodzi na emeryturę. Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej będzie mieć nowego dyrektora

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Eugeniusz Szczebiwilk odchodzi na emeryturę. Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej będzie mieć nowego dyrektora - Zdjęcie główne

Eugeniusz Szczebiwilk niebawem przejdzie na emeryturę. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze do 27 lutego Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej, będzie pełnił tę funkcję. Szef zarządu tego dnia będzie obchodził 65. urodziny i nabędzie prawo do emerytury. Kto go zastąpi?

O zmianach kadrowych starosta Józef Kardyś poinformował podczas czwartkowej (26 stycznia) sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego. 

- W związku z przejściem na emeryturę, rozwiązano z panem Eugeniuszem Szczebiwilkiem umowę o pracę na mocy porozumienia stron z dniem 27 lutego

- ogłosił szef powiatu. 

ZDP w Kolbuszowej odpowiada, najprościej mówiąc za drogi, których właścicielem jest Powiat Kolbuszowski. Zajmuje się ich utrzymaniem (także w okresie zimowym), naprawą i rozbudową. Łączna długość tych traktów to blisko 300 km. 

- W zarządzie dróg pracuję od początku istnienia starostwa. Wcześniej pracowałem w Rejonie Dróg Publicznych w Mielcu, a później w Zarządzie Dróg w Mielcu, który miał swoją jednostkę w Kolbuszowej

- mówi Eugeniusz Szczebiwilk. 

Kto zostanie nowym dyrektorem? Konkurs na to stanowisko nie został jeszcze ogłoszony. Dodajmy, że obecnie funkcję zastępcy ZDK w Kolbuszowej pełni Lucyna Guściora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE