Reklama

ESS-MED KOLBUSZOWA. Przede wszystkim udzielamy porad telefonicznych

Opublikowano: pon, 16 mar 2020 13:07
Autor:

ESS-MED KOLBUSZOWA. Przede wszystkim udzielamy porad telefonicznych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak dostać się w Kolbuszowej do lekarza? Czy zostaniemy przyjęci? - to pytania, jakie od rana zadają nasi Czytelnicy.

- Działamy tak, jak jest to możliwe - mówi nam Ewa Szypuła-Stąpor, szefowa Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ESS-MED w Kolbuszowej. Jak wyjaśnia pani doktor, przede wszystkim, udzielane są porady na telefon. W ten sposób również wystawiane są e-recepty. Pacjent dostaje numer takiej e-recept do realizacji w aptece. Zwykle są to przypadki, gdy ktoś przyjmuje stałe leki. 

Co, jednak gdy ktoś źle się czuje i potrzebuje porady lekarza? Jak wyjaśnia pani doktor, najpierw wstępny wywiad prowadzony jest z pacjentem telefonicznie. Następnie lekarz oddzwania i decyduje o tym, czy tego pacjenta musi zobaczyć, czy wystarczy porada telefoniczna.

Jak zapewnia nasza rozmówczyni, osoby, które przyjdą do przychodni, nie zostaną odesłane z kwitkiem. - Jeżeli jest konieczna osobista wizyta u lekarza, to go przyjmujemy. Nie zostawiamy pacjentów w takiej sytuacji, że sami sobie muszą radzić - dodaje Ewa Szypuła-Stąpor. 

Podobnie w sytuacji, gdy potrzebne jest zwolnienie lekarskie. Tutaj każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, w zależności od sytuacji. Na koniec szefowa ESS-MED-u dodaje, że lekarze nie wystawiają zwolnienia na opiekę nad dzieckiem zdrowym powyżej 8 roku życia. 

Jak sytuacja wygląda w pozostałych przychodniach w Kolbuszowej. O tym wkrótce.

Numer telefonu, pod którym lekarze ESS-MED-u udzielają porad 

  • 17 2272 607
  • 888 480 999

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE