Reklama

Elektrozłom zamień na sadzonki

Opublikowano: sob, 4 mar 2017 05:01
Autor:

Elektrozłom zamień na sadzonki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W połowie marca w Kolbuszowej odbędzie się wielka zbiórka elektrośmieci. Stary sprzęt będzie można wymienić na sadzonki drzew lub kwiatów.

-To pierwsza taka akcja w Kolbuszowej - mówi Krystyna Dec z fundacji na rzecz walki z opadami "Czysta Ziemia". - Organizują ją uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Kolbuszowej przy wsparciu dyrekcji placówki - dodaje nasza rozmówczyni. 
 
Dobry termin 
W połowie marca przez kilka dni (od 15 do 17) mieszkańcy będą mieli możliwość pozbycia się zalegających w ich domach elektrośmieci. Zbiórka zostanie przeprowadzona w godzinach popołudniowych tak, aby jak najwięcej osób mogło z niej skorzystać. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można zostawić na parkingu przy ZS nr 1 w Kolbuszowej. 
 
Z upominkiem
-  Każdy, kto dołączy do zbiórki i przyniesie zużyty kompletny sprzęt, otrzyma talon na sadzonki drzew lub kwiatów i ekologiczny gadżet z logo fundacji - informuje Krystyna Dec. -  Nadleśnictwo dostarczy sadzonki do szkoły i będzie można je odebrać od 6 kwietnia, natomiast sadzonki kwiatów będzie można zabrać bezpośrednio z firmy Florena w Kolbuszowej (na ul. Sokołowskiej, przyp. red.) - dodaje nasza rozmówczyni.
 
Wspierają 
Zbiórkę w Kolbuszowej nadzoruje fundacja "Czysta Ziemia", a Zakład Usług Komunalnych zapewnia odbiór elektrośmieci i prawidłowy przebieg zbiórki. Młodzież szkolną wspiera burmistrz Jan Zuba, Nadleśnictwo Kolbuszowa i Jan Puzio, właściciel firmy Florena z Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.