Reklama

Ekologiczne akwarium

Opublikowano:
Autor:

Ekologiczne akwarium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znamy już wyniki Gminnego Konkursu Ekologicznego. Uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się w czwartek (11 maja) w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej.

Tegorocznej, trzynastej już edycji plastycznych zmagań przyświecało hasło "Zaczarowane Akwarium". Konkurs dedykowany był dla wszystkich przedszkolaków z gminy i miał na celu kształtowanie i podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci, rozwijanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego, a także wdrażanie do wykorzystania niepotrzebnych surowców w kreatywny sposób. 

Nagroda GRAND PRIX:
Hania Sitko (PP nr 2 w Kolbuszowej)

I miejsce:
Amelia Zawisza (Oddział Przedszkolny przy Szkole im. Janka Zawiszy w Przedborzu), Adam Bieleń (PS w Dzikowcu), Zosia Tomczyk (PN św. Józefa w Kolbuszowej), Magdalena Salach (PP w Kolbuszowej Dolnej);

II miejsce:
Wiktoria Selwa (PP nr 2 w Kolbuszowej), Franciszek Partyka (PP w Kolbuszowej Dolnej), Sebastian Jemioło (SP w Domatkowie), Nina Kumor (PN "Słoneczny Zakątek" w Kolbuszowej)

III miejsce:
Kamila Starzec (PP nr 1 w Kolbuszowej), Zuzanna Skrzeczewska (Oddział Przedszkolny przy SP w Weryni), Natalia Nabożny (PP w Widełce), Weronika Bogacz (PP w Kolbuszowej Górnej).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE