Reklama

Edyta Kosiorowska-Matejek złożyła rezygnację z funkcji prezesa stowarzyszenia "Nasza Szansa"

Opublikowano: sob, 9 mar 2019 19:00
Autor:

Edyta Kosiorowska-Matejek złożyła rezygnację z funkcji prezesa stowarzyszenia "Nasza Szansa" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Moja decyzja była następstwem różnicy, co do kierunku działań i sposobu zarządzania organizacją. Postanowiłam usunąć się i pozwolić działać innym - tłumaczy Edyta Kosiorowska-Matejek. 

Zapewniła ona jednak o swojej gotowości do współpracy. - Przy zdaniu swoich obowiązków, jak również przy rozliczeniu projektu na zakup "Magicznego Dywanu", który udało mi się zrealizować - dodaje.

Edyta Kosiorowska-Matejek nadal pozostaje członkiem organizacji prowadzącej Szkołę Podstawową w Mechowcu. Jak dodaje była prezes, dalsze losy składu zarządu nie są jej znane, ponieważ od złożenia rezygnacji nikt się z nią jeszcze nie kontaktował.

Jak informuje Iwona Pacyna, skarbnik stowarzyszenia, w ciągu najbliższego tygodnia zarząd chce się spotkać i wybrać nowego prezesa. Na chwilę obecną nie ma jeszcze konkretnych kandydatów, którzy mogliby objąć wolne stanowisko.

Członkowie "Naszej Szansy" mają kilka osób na myśli, jednak nie chcą zdradzać swoich planów. Do tematu wrócimy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.