Reklama

Dzisiaj protest przeciwko budowie spalarni

Opublikowano: czw, 13 sie 2020 10:24
Autor:

Dzisiaj protest przeciwko budowie spalarni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z fetorem wydobywającym się z zakładu Saria, mieszkańcy gminy Głogów Małopolski zmagają się od lat. Okazuje się, że może być jedynie gorzej, gdyż spółka planuje budowę spalarni odpadów niebezpiecznych w Przewrotnem. Czy protesty mieszkańców pomogą rozwiązać problem?

Jak czytamy na stronie zakładu, Saria zajmuje się usługami  związanymi z odbiorem, transportem i bezpieczną utylizacją produktów ubocznych pochodzących z rolnictwa, przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsa. Klientami przedsiębiorstwa są duże, średnie i małe zakłady mięsne, ubojnie, masarnie, hodowcy zwierząt, firmy cateringowe, restauracje, punkty gastronomiczne, hotele oraz producenci artykułów spożywczych. Drugi obszar działalności obejmuje także wytwarzanie mączki mięsno-kostnej ze spalonych zwierząt

„Nie mamy zaufania do nich”

Po powyższym opisie działalności możemy sobie  wyobrażać z jakim zapachem na co dzień mogą mieć do czynienia mieszkańcy gminy. Gdy przyjrzymy się bliżej sprawie dostrzeżemy, że sytuacja nie zmienia się od lat.


- Ten zapach jest tak fatalny, że musimy spać (...)   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE