Reklama

Reklama

Dzikowiec. Radni podzielili 80 tys. złotych między dwoma klubami sportowymi

Opublikowano: ndz, 21 sty 2018 11:59
Autor:

Dzikowiec. Radni podzielili 80 tys. złotych między dwoma klubami sportowymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ostatniej sesji Rady Gminy (21 grudnia) w Dzikowcu radni podjęli decyzję w sprawie dofinansowania klubów sportowych. Decyzją samorządowców 80 tys. złotych z gminnego budżetu zostanie podzielone po równo i trafi do dwóch klubów sportowych działających na terenie gminy.

Reklama

Samorządowcy w Dzikowcu uchwalili roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego. Do tej pory z gminnego dofinansowania na prowadzoną przez siebie działalność pożytku publicznego korzystały m.in. dwa kluby sportowe, działające na terenie gminy Dzikowiec, tj. Klub Sportowy Dzikowiec oraz Klub Sportowy Kopcie.

Jak wyjaśniła sekretarz gminy Genowefa Dębiak, w tym roku pieniądze na obydwa kluby będą podzielone inaczej niż poprzednio.

- Kwota jako tako się nie zmieni. Teraz, podobnie jak w roku ubiegłym, też jest 80 tysięcy, tylko podział tej kwoty będzie wyglądał troszkę inaczej, dlatego że Dzikowiec -  mówię tu oczywiście o klubie sportowym -  troszkę nam spadł w dół. Znajduje się właściwie na takim samym poziomie jak Kopcie – wyjaśniła Genowefa Dębiak. Dotychczas, jak podkreślała sekretarz, gmina wspierała bardziej ten z klubów, który odnosił większe sukcesy.

Więcej w 3 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.