Reklama

Dziesiątki interwencji strażaków. Woda dostaje się do piwnic

Opublikowano:
Autor:

Dziesiątki interwencji strażaków. Woda dostaje się do piwnic  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od godziny 12 strażacy strażacy PSP w Kolbuszowej oraz druhowie z jednostek OSP wypompowują wodę z zalanych posesji.

- W tej chwili działamy na terenie kilku gmin: Kolbuszowa, Majdan Królewski, Niwiska i Dzikowiec - powiedział nam Marcin Wieczerzak, rzecznik prasowy kolbuszowskiej straży, z którym skontaktowaliśmy się po godzinie 21. 

Jak dodał nasz rozmówca, praktycznie wszystkie jednostki OSP z powiatu kolbuszowskiego są zaangażowane w pomoc mieszkańcom. W niektórych przypadkach woda dostaje się do piwnic. 


Rządowe Centrum Bezpieczeństwa zdecydował o wysłaniu Alertu RCB z ostrzeżeniem dla osób przebywających w 61 powiatach województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.  Czytamy w nim:

"Uwaga! Intensywne opady deszczu i burze. Możliwe lokalne podtopienia i przerwy w dostawieni prądu. Nie chowaj się pod drzewami. Jeżeli możesz, zostać w domu."

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE