Reklama

Dzielnicowi z powiatu kolbuszowskiego. Poznaj ich priorytety i rejony [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dzielnicowi z powiatu kolbuszowskiego. Poznaj ich priorytety i rejony [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
16
zdjęć

Dzielnicowi z powiatu kolbuszowskiego. Poznaj ich priorytety i rejony

Udostępnij na:
Facebook
WIADOMOŚCI Przedstawiamy dzielnicowych z posterunków w Majdanie Królewskim i w Raniżowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Sprawdź jakie priorytety założyli do spełniania do końca czerwca.

Dzielnicowy to funkcjonariusz policji pionu prewencji, zazwyczaj w stopniu od posterunkowego do aspiranta sztabowego. Prowadzi rozpoznanie w wyznaczonym rejonie.

Do zadań dzielnicowego należą takie obowiązki jak m.in. np. walka z przemocą domową, osiedlowym chuligaństwem i dbanie o przestrzeganie porządku na osiedlach (np. ciszy nocnej) oraz udzielanie informacji prawnych.

Dzielnicowego wyznacza kierownik rewiru dzielnicowych.

Poniżej przedstawiamy funkcjonariuszy policji pracujących na terenie powiatu kolbuszowskiego. Sprawdź, kto jest twoim dzielnicowym. Policjanci przedstawili także swój plan działania priorytetowego do końca czerwca 2023 r. 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE