Reklama

Dzieci z "Jedynki" przywitały wiosnę. Powstało rozśpiewane i roztańczone przedstawienie

Opublikowano: śr, 3 kwi 2019 16:30
Autor:

Dzieci z "Jedynki" przywitały wiosnę. Powstało rozśpiewane i roztańczone przedstawienie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (21 marca) rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, która jest zapowiedzią słonecznych dni i budzenia się przyrody do życia.

W czwartek (21 marca) rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, która jest zapowiedzią słonecznych dni i budzenia się przyrody do życia.

Pierwszy dzień astronomicznej wiosny to święto szczególne, w uczniowskim kalendarzu. To  był również wyjątkowy dzień dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kolbuszowej. Na ten dzień niezwykle starannie przygotowali się wychowankowie świetlicy szkolnej. W ramach realizowanej od października innowacji pedagogicznej, prowadzonej przez panie: Annę Micał i Elżbietę Małozięć - powstało bajeczne, rozśpiewane, roztańczone, budzące emocje przedstawienie.

Jako pierwsi inscenizację obejrzeli uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego szkoły w Kolbuszowej. Dumni ze swoich koleżanek i kolegów ze szkolnej ławki nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Dyrektor Dorota Rabczak nie kryła radości z ujawnionych przez dzieci niewątpliwych talentów aktorskich.

Po krótkiej przerwie pojawili się kolejni, mile oczekiwani goście - dzieci z kolbuszowskich przedszkoli. Wsparcia w sprawnym przebiegu tej części wydarzenia udzielili niezawodni członkowie szkolnego wolontariatu. Sala gimnastyczna wypełniła się małymi odbiorcami sztuki teatralnej. 

- Największą tremę mali aktorzy odczuli przed ostatnią grupą gości - rodzicami, na którą niecierpliwie oczekiwali do godzin popołudniowych - podsumowała Anna Micał, nauczycielka z kolbuszowskiej placówki i dodała: - Rozbrykane podczas przerwy świetliczaki wykazały pełną mobilizację i mimo ujawniającego się już zmęczenia, z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Pokazały to, do czego przygotowywały się od miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.