Reklama

Dzieci i młodzież z czterech szkół z gminy Niwiska wezmą udział w dodatkowych zajęciach sportowych

Opublikowano:
Autor:

Dzieci i młodzież z czterech szkół z gminy Niwiska wezmą udział w dodatkowych zajęciach sportowych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczniowie z gminy Niwiska skorzystają w tym roku z dodatkowych zajęć sportowych w ramach programu "Szkolny Klub Sportowy". W sumie w zajęciach weźmie udział około 350 tysięcy uczniów w całej Polsce.

Szkolny Klub Sportowy w Gminie Niwiska jest programem skierowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Główny cel SKS to umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych, szczególnie dla tych uczniów, którzy do tej pory nie korzystali z takich zajęć pozaszkolnych.

Zajęcia będą odbywały się przez 35 tygodni, od lutego do czerwca i od września do grudnia 2018 roku w formie systematycznych zajęć sportowych dwa razy w tygodniu. Projekt zakłada, że jedne zajęcia trwać będą 60 minut, a uczestniczyć w nich będzie co najmniej 15 dzieci.

W okresie realizacji projektu ma być zorganizowanych i przeprowadzonych w sumie 70 zajęć sportowych dla każdej z grup. W programie wezmą udział Szkoła Podstawowa w Niwiskach, Gimnazjum w Niwiskach, Szkoła Podstawowa w Trześni oraz Szkoła Podstawowa w Przyłęku.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE