Reklama

Podkarpacie: Zamknięty szpital i dyrektor "wojujący" z przeciwnikami pandemii!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Podkarpacie: Zamknięty szpital i dyrektor "wojujący" z przeciwnikami pandemii! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czwarta fala pandemii koronawirusa sprawia, że już na jej początku wiele placówek na Podkarpaciu musi podejmować trudne decyzje. Tak też stało się w kolejnej placówce.

Niektóre szpitale wojewódzkie i powiatowe na Podkarpaciu już podjęły decyzję o ograniczeniu wizyt dla osób odwiedzających pacjentów w swoich placówkach. Inne takie decyzje mogą podjąć w każdej chwili. 

CZYTAJ TAKŻE:

Decyzję o całkowitym ograniczeniu wizyt pacjentów podjęły placówki w Brzozowie, czy szpital zakaźny w Łańcucie. W Sanoku, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, wstrzymano przyjęcia pacjentów na oddział kardiologiczny. W szpitalu w Stalowej Woli, po wykryciu kilku przypadków zakażeń wśród personelu i pacjentów, wstrzymano przyjęcia na oddział neurologiczny i oddział udarowy. 

Niektóre placówki lecznicze, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, stosują odpowiednie zasady odwiedzin pacjentów. Tak jest na przykład w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2 w Rzeszowie, gdzie osoba odwiedzająca, przed wejściem na oddział, powinna mieć certyfikat szczepienia lub potwierdzenie przebycia COVID-19 w ciągu ostatnich 180 dni, ewentualnie negatywny wynik PCR lub testu antygenowego - wykonany w okresie nie dłuższym niż 48 godzin.

Teraz do grona placówek całkowicie zamkniętych dla gości z zewnątrz jest (...) CZYTAJ DALEJ>>

Artykuł pochodzi z portalu korso24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy