Reklama

Dwie nowe twarze pojawią się w Radzie Gminy Dzikowiec po październikowych wyborach

Opublikowano:
Autor:

Dwie nowe twarze pojawią się w Radzie Gminy Dzikowiec po październikowych wyborach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z udziału o ubieganie się o mandat radnego zrezygnowała Lidia Nowak (39 l.) z Lipnicy oraz Stanisław Dziadura (63 l.) przedstawiciel mieszkańców Spi.

Radna Lidia Nowak, Lipnicę reprezentowała przez dwie kadencje, czyli łącznie osiem lat.

- W tym czasie w Lipnicy wiele inwestycji udało się zrealizować, jednak wiele jeszcze czeka na realizację. Mowa chociażby o dokończeniu budowy chodnika w stronę Zagród, budowie orlika przy szkole podstawowej, budowa lub adaptacja istniejących budynków pod salę dla młodzieży, np. z siłownią i wiele jeszcze innych, które wynikają  z potrzeb mieszkańców - wymienia radna z gminy Dzikowiec i przyznaje, że podjęła decyzję, że należy zrobić miejsce innym, którzy chcą służyć społeczności lokalnej i działać na jej rzecz. - Jest to wielka odpowiedzialność i poświęcenie - zaznaczyła nasza rozmówczyni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE