Reklama

Dwie biblioteki mają szanse na darmowe książki. Możesz pomóc

Opublikowano:
Autor:

Dwie biblioteki mają szanse na darmowe książki. Możesz pomóc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Biblioteka w Raniżowie i Kolbuszowej mają szanse na otrzymanie nowych książek. To, czy się tak stanie, zależy od internautów. Trzeba się jednak spieszyć~.

Placówki z powiatu kolbuszowskiego biorą udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.  Głosy oddane za pośrednictwem strony www na jedną z bibliotek mogą przełożyć się na nowe książki dla placówek. 

- Nagradzamy 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu - czytamy na stronie kinder.com. 

Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po dwie pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania. Głosowanie na biblioteki trwa do jutra (4 listopada). Można oddać jeden głos dziennie.

W akcji biorą udział wszystkie biblioteki z naszego powiatu. W pierwszej dziesiątce z znalazła się placówka w Raniżowie (28 499 głosów). Na 272. miejscu jest biblioteka w Kolbuszowej. Pozostałe (Cmolas, Dzikowiec, Niwiska i Majdan Królewski) mają maksymalnie po jednym głosie. 


Możesz pomóc!

Biblioteka w Raniżowie ma już niemal pewne 5 tys. zł na książki - wciąż jednak możesz oddać głos, aby placówka nie spadła w rankingu 

► ► LINK DO GŁOSOWANIA

Biblioteka w Kolbuszowej ma jeszcze szansę na nagrodę - też możesz ją wspomóc oddając głos

 

 

 


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE