Reklama

Dwa tytuły miss zdobyła pochodząca z Woli Raniżowskiej Bożena Jaworska podczas gali finałowej konkursu Miss Polski UK & Ireland

Opublikowano:
Autor:

Dwa tytuły miss zdobyła pochodząca z Woli Raniżowskiej Bożena Jaworska podczas gali finałowej konkursu Miss Polski UK & Ireland - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gala finałowa konkursu odbyła się w sobotę, 25 maja. I choć pochodzącej z naszego powiatu 21-latce nie udało się zdobyć korony najpiękniejszej Polki na Wyspach, to Bożena zgarnęła dwa tytuły.

Pierwszy to tytuł "Miss Polski Internetu Uk & Ireland 2019", drugi natomiast to tytuł "Miss Cooltura, Cooltura24 i PRL24".

- Z całego serca dziękuję wszystkim internautom, którzy na mnie głosowali. To dzięki wam i waszej pomocy otrzymałam dwa tytuły - napisała Bożena na swoim profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Bożena Jaworska wyjechała do Londynu razem z rodzicami i siostrami, mając 10 lat. 21-latka zajmuje się na co dzień rozwojem własnej firmy. Bożena interesuje się motocyklami, stuntem i śpiewem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE