Reklama

Dwa budynki na terenie gminy zostaną w najbliższym czasie poddane modernizacji. Które?

Opublikowano: czw, 18 kwi 2019 19:00
Autor:

Dwa budynki na terenie gminy zostaną w najbliższym czasie poddane modernizacji. Które? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Raniżowski urząd gminy ogłosił przetarg na modernizację dwóch budynków użyteczności publicznej.

Pierwszy z nich to budynek po byłym przedszkolu znajdujący się przy ul. Wolskiej w Raniżowie. Drugi - budynek po byłym ośrodku zdrowia w Woli Raniżowskiej znajdujący się tuż obok szkoły.

Planowany zakres robót obejmuje remont pomieszczeń wewnątrz budynków w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. W ramach zadania wyremontowane zostaną między innymi ściany wewnętrzne. Wymienione zostaną drzwi wewnątrz budynków oraz posadzki w niektórych pomieszczeniach. Przeprowadzony zostanie też remont łazienek. Wykonane zostaną również wewnętrzne instalacje wodociągowe i kanalizacyjne oraz roboty instalacyjne i elektryczne.

Po modernizacji oba budynki będą pełnić funkcje kulturalne. Prace mają zakończyć się do 30 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.