Reklama

Druhowie z powiatu kolbuszowskiego oddali hołd tragicznie zmarłym strażakom z Czernikowa [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: OSP Kolbuszowa Górna

Druhowie z powiatu kolbuszowskiego oddali hołd tragicznie zmarłym strażakom z Czernikowa [WIDEO] - Zdjęcie główne

Strażacy oddali hołd tragicznie zmarłym druhom z Czernikowa. | foto OSP Kolbuszowa Górna

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Akcja pn. "Minuta dla druhów z Czernikowa" obiegła całą Polskę. Miała ona na celu upamiętnić tragicznie zmarłych wczoraj strażaków, którzy zginęli w drodze do pożaru. Punktualnie o godz. 18 zawyły syreny przez jedną minutę w całym kraju. W akcję włączyli się również liczne jednostki OSP z powiatu kolbuszowskiego. Zobacz nagrania.

Wczoraj (2 grudnia) całą Polskę obiegła informacja o tragicznej śmierci druha Jana i druhny Eweliny z OSP Czernikowo. To ogromna tragedia dla ratowniczego świata. Strażacy z całego kraju, w hołdzie dla zmarłych druhów, zainicjowali akcję pn. "Minuta dla druhów z Czernikowa".

Punktualnie o godz. 18:00 w wielu jednostkach OSP i PSP w Polsce zawyły syreny alarmowe i rozbrzmiały sygnały świetlno-dźwiękowe na jedną miniutę. Chwilę później, internet błyskawicznie obiegły nagrania z tego upamiętniającego wydarzenia.

- Dzisiaj pokazaliśmy co to solidarność, co to Strażacka Rodzina!

- napisał wczoraj serwis Remiza.pl

W akcję "Minuta dla druhów z Czernikowa" licznie włączyły się jednostki z powiatu kolbuszowskiego. Przedstawiamy nagrania wideo z tego wydarzenia, wykonane przez naszych strażaków. Druhowie z OSP Kolbuszowa Górna uczcili także pamięć zmarłego wczoraj druha Eugeniusza Micka. Pisaliśmy o tym tutaj: Zmarł Eugeniusz Micek z Zespołu Ludowego Górniacy z Kolbuszowej Górnej

OSP Kolbuszowa Górna

OSP Kupno

OSP Nowa Wieś

OSP Majdan Królewski

OSP Cmolas

OSP Widełka

OSP Staniszewskie

OSP Lipnica

OSP Świerczów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy