Reklama

Druhowie z OSP Kolbuszowa Dolna na międzynarodowych zawodach. Zdobyli nagrodę

Opublikowano: czw, 26 wrz 2019 15:30
Autor:

Druhowie z OSP Kolbuszowa Dolna na międzynarodowych zawodach. Zdobyli nagrodę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Drużyna z OSP w Kolbuszowej Dolnej uzyskała najlepszy czas w jednym zadaniu na X Międzynarodowych Maltańsko- Strażackich Manewrach Ratowniczych.

Organizatorzy przygotowali liczne konkurencje, w których strażacy musieli wykazać się  wiedzą i sprawnością. Każde zadanie było ocenianie przez sędziów. Określony został również czas przewidziany na jego wykonanie. Przedstawiciele jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kolbuszowej Dolnej od 20 do 22 września w woj. śląskim konkurowali z 20 innymi drużynami.  - Stres był motywujący, a tego, czego się tam nauczyliśmy, zapamiętamy do końca życia - podkreślają druhowie. Jak zaznaczyli strażacy podczas manewrów nie było czasu na zastanawianie się. Trzeba było rozeznać sytuację i działać. 

Manewry to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim samodoskonalenie. Był to czas, kiedy strażacy mogli poszerzyć swoją wiedzę poprzez udział w zajęciach, wykładach i ćwiczeniach. W kolejnym numerze Korso porozmawiamy z druhami, którzy reprezentowali nasz region w manewrach. Opowiedzą między innymi o tym, jak wyglądały konkurencje i czego ich one nauczyły. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.