Reklama

Reklama

Druhowie z Hadykówki będą mieli nowy samochód

Opublikowano: 28 września 2019 14:30
Autor:

Druhowie z Hadykówki będą mieli nowy samochód - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas unieważniła przetarg na zakup samochodu dla OSP Hadykówka, mimo że zgłosiło się dwóch oferentów z korzystną propozycją.

Do zakupu nowego samochodu dla druhów z Hadykówki zgłosiły się cztery firmy. Gmina Cmolas na to zadania chciała przeznaczyć 320 tys. zł. Dwie oferty opiewały na zbyt dużą sumę, która przekroczyła budżet urzędu. Dwie jednak opiewały na kwotę mniejszą niż 300 tys. zł. Dlaczego więc cmolaski urząd zdecydował się unieważnić postępowanie? Jak informuje Marian Posłuszny, sekretarz gminy, te oferty nie spełniały warunków formalnych. Nasz rozmówca dodaje jednak, że po ogłoszeniu nowego przetargu gmina wyłoniła firmę, która zakupi nowy samochód dla strażaków. 

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Mielca na kwotę ponad 237 tys. zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.