Reklama

Drogi na połowę listopada

Opublikowano: pon, 3 paź 2016 05:00
Autor:

Drogi na połowę listopada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzikowiecka gmina przeznaczy pieniądze na przebudowę dróg. Remonty odbędą się w Kopciach, Lipnicy i Wilczej Woli.

Gmina ogłosiła przetarg na wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie dróg gminnych. Przetarg został podzielony na trzy zadania.

Asfalt zamiast żwirówki
W Kopciach remonty odbędą się między innymi w przysiółku Sobale. Nowa nawierzchnia z betonu asfaltowego rozciągnie się na długości 639 metrów. Konieczność remontu tłumaczył nam w rozmowie telefonicznej Henryk Wojdyło, radny powiatu. - W tej chwili jest tam nawierzchnia żwirowa, a będzie położony asfalt – mówił inspektor Wojdyło. - Po deszczu ta żwirówka jest rozmoknięta i z tego kruszywa robi się błoto albo pył. To z kolei utrudnia mieszkańcom poruszanie się - argumentował.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.