Reklama

Droga w Ostrowach Baranowskich zamknięta. Tędy nie dojedziesz do Mielca [MAPA - OBJAZDY]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Droga w Ostrowach Baranowskich zamknięta. Tędy nie dojedziesz do Mielca [MAPA - OBJAZDY] - Zdjęcie główne

W Ostrowach Baranowskich na drodze powiatowej most został zamknięty. | foto Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga powiatowa w Ostrowach Baranowskich została zamknięta. Wszystko przez remont mostu. Utrudnienia mogą potrwać nawet przez kilka miesięcy.

Obiekt znajduje się na drodze powiatowej w Ostrowach Baranowskich, na trakcie prowadzącym do Ostrów Tuszowskich i dalej do Przyłęka czy Mielca. Wielu mieszkańców, którzy dojeżdżali tamtędy do Mielca, musi kierować się na objazdy. 

Którędy do Mielca?

Lucyna Guściora, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej (ZDP), poinformowała, że ruch ciężkich samochodów zostanie przekierowany na Świerczów i dalej drogą wojewódzką nr 875 do Przyłęka i Mielca. Samochody osobowe także będą w głównej mierze korzystać z tego objazdu. Lokalni mieszkańcy, znający teren Jagodnika czy Ostrów, z pewnością będą korzystać z dróg lokalnych i gminnych. 

Mapa z objazdami 

Sprawdź mapę z objazdami klikając w zdjęcie 

W tym miejscu został zamknięty most Do końca września 

Lucyna Guściora poinformowała, że jednocześnie trwają remonty mostów w Widełce i Przedborzu. Tam również drogi zostały czasowo zamknięte i zorganizowane zostały objazdy. 

Utrudnienia i prace planowo trwać mają do końca września. - Zdajemy sobie jednak sprawę z utrudnień, z którymi borykają się mieszkańcy i kierowcy, dlatego będziemy starać się przyspieszyć pracę i jak najszybciej zakończyć remonty - podkreśliła Lucyna Guściora. 

Ponad 9 milionów

Szefowa ZDP w Kolbuszowej poinformowała dodatkowo, że pracami zajmuje się firma z Rzeszowa. Została ona wyłoniona w drodze przetargu, a remonty trzech mostów - w Ostrowach Baranowskich, Widełce i Przedborzu mają kosztować łącznie ponad 9,7 miliona złotych. 

Znacząca część pieniędzy na prace pochodzi z dofinansowania z Funduszu Polski Ład, które otrzymał powiat kolbuszowski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy