Reklama

Dopuszczalny

Opublikowano: pon, 1 maj 2017 11:57
Autor:

Dopuszczalny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Serial z radnym Adamem Chlebowskim w roli głównej trwa. Był czy nie był członkiem zarządów gminnych organizacji pozarządowych? – oto jest pytanie...

Przypomnijmy: sprawa członkostwa radnego w zarządach organizacji gminnych trafiła do wojewody podkarpackiego. Ten zlecił przewodniczącemu rady gminy Niwiska zbadanie sprawy. Ponieważ działanie w zarządach i dysponowanie mieniem gminnym nie idzie w parze z mandatem radnego, bo koliduje z zapisami ustawy o samorządzie gminnym, odpowiedź na pytanie, kiedy i w jakich zarządach radny zasiadał, jest tu kluczowa. 

Jest ale...
Dlatego też przynależność radnego bądź nie do zarządów gminnych organizacji pozarządowych i stowarzyszeń w gminie sprawdzała komisja rewizyjna, działająca przy radzie gminy.

Więcej w 17 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.