Reklama

Dolna cierpi

Opublikowano:
Autor:

Dolna cierpi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcom sołectwa marzy się szybki internet. Niestety, są też i tacy, którym pomysł się nie podoba. I to właśnie do nich na czerwcowej sesji postanowił apelować radny Piotr Panek.

- Wiem, że jest kilka osób, które nie chcą wyrazić zgody na to, żeby inwestycja przechodziła przez ich działkę. Bardzo chciałbym prosić tych mieszkańców, żeby po prostu wyrazili zgodę, bo przez nich tak naprawdę cierpi cała Kolbuszowa Dolna - mówił samorządowiec.

Dla dobra innych
Obecni na sali zwracali uwagę młodemu radnemu, że z taką prośbą powinien zwrócić się bezpośrednio do mieszkańców. Ten przyznał jednak, że postanowił wykorzystać obecność na sesji naszego tygodnika. - Korzystając z tego, że mamy Korso, prosiłbym, żeby ta informacja doszła do mieszkańców. Żeby jednak popatrzyli na to, że na Dolnej jest więcej ludzi i żeby dla dobra wszystkich wyrazili zgodę na taką inwestycję - mówił Piotr Panek.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE