Reklama

Dodatkowe miejsca parkingowe w Widełce. W którym miejscu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Dodatkowe miejsca parkingowe w Widełce. W którym miejscu? - Zdjęcie główne

Nowych miejsc postojowych ma być kilkanaście. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowej miejsca parkingowe wybudowane zostaną w Widełce (gm. Kolbuszowa) przy przystanku kolejowym. W planie jest także budowa drogi.

Kolejne miejsca, w których będzie można zaparkować samochód, wybudowane zostaną w okolicach wiaduktu kolejowego w Widełce. Z auta kierowcy będą mogli przesiąść się do szynobusu, który od stycznia 2022 będzie kursował dużo częściej na trasie Kolbuszowa - Rzeszów. 

Nowych miejsc parkingowych ma być 10 (w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej). Powstanie także odcinek chodnika - dojście do istniejącej wiaty rowerowej oraz miejsc postojowych. 

 

Wykonana ma zostać także droga dojazdowa wzdłuż torów kolejowych na odcinku ok. 192 m wraz z dodatkowymi dwoma miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych.

Całość prac będzie kosztować ok. 299 tys. zł, a wykona je Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. z Mielca. Będzie mieć na to maksymalnie 220 dni. 


We wtorek,14 grudnia, Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej (z prawej) podpisał umowę na realizację inwestycji. Fot. UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy