Reklama

Do lekarza tylko z dużą kasą

Opublikowano:
Autor:

Do lekarza tylko z dużą kasą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wzrost cen usług stomatologicznych i medycznych bije w Polsce rekordy. Jak podał tygodnik gospodarczy Polskiego Instytutu Ekonomicznego ceny usług stomatologicznych wzrosły w sierpniu tego roku w porównaniu do sierpnia 2019 roku o 14,5 proc., a usług lekarskich o 12,2 proc. Jesteśmy pod tym względem niechlubną europejską czołówką.

Wzrost cen usług stomatologicznych i medycznych bije w Polsce rekordy. Jak podał tygodnik gospodarczy Polskiego Instytutu Ekonomicznego ceny usług stomatologicznych wzrosły w sierpniu tego roku w porównaniu do sierpnia 2019 roku o 14,5 proc., a usług lekarskich o 12,2 proc. Jesteśmy pod tym względem niechlubną europejską czołówką. 

Najwyższą dynamikę wzrostu cen odnotowano w przypadku następujących usług: wywóz śmieci (o 50,5 proc.), finansowych i świadczonych przez banki (42,9 proc.), fryzjerskich, kosmetycznych i pielęgnacyjnych (13,5 proc.) oraz opieki społecznej (12,4 proc.).

 


Jeśli chodzi o służbę  zdrowia to tu najszybciej rosły ceny usług (...)  CZYTAJ DALEJ »  (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE