Reklama

Do 100 zł bez wpisywania PIN-u. Nowe limity płatności zbliżeniowych

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie trzeba już będzie wpisywać czterocyfrowego kodu przy zakupach do 100 zł.

Visa zapowiedziała, że 19 marca zostanie podniesiony, z 50 zł do 100 zł, obowiązujący w Polsce limit dla transakcji zbliżeniowych. - W odpowiedzi na oczekiwania regulatora, handlowców i konsumentów, 19 marca 2020 r. obowiązujący w Polsce limit dla transakcji zbliżeniowych Visa bez podawania PIN-u (50 zł), zostanie podniesiony do wysokości 100 zł - czytamy w komunikacie Visa. 

Zakupy do 100 złotych bez PIN zapłacimy niebawem również kartą Mastercard od najbliższej soboty (21 marca). - Dzisiaj liczy się nie tylko szybkość i wygoda, ale również bezpieczeństwo, na wielu poziomach - zaznacza Mastercard.

Rezygnacja z płatności gotówką, na rzecz kart płatniczych, to profilaktyczne działanie, którego celem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa zakażenia koronawirusem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE