Reklama

Co z Dniami Cmolasu i Jagodowymi Specjałami w Dzikowcu? Czy imprezy w tym roku się odbędą?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Co z Dniami Cmolasu i Jagodowymi Specjałami w Dzikowcu? Czy imprezy w tym roku się odbędą? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O coroczne imprezy w Cmolasie i Dzikowcu pytamy dyrektorów SCK Dzikowiec i SOK Cmolas. Sprawdzamy także, jakie atrakcje przygotowane są dla dzieci i młodzieży z gminy Cmolas i Dzikowiec w tegoroczne wakacje.

- W związku z sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi obostrzeniami, w świetle dynamicznie zmieniających się przepisów i Rozporządzeń oraz w oparciu o wytyczne MKiDN dotyczące działalności domów i ośrodków kultury, SCK odstąpiło od organizacji imprez o szerokim zasięgu, które wymagają kilkumiesięcznych przygotowań - poinformowała Bogumiła Kosiorowska, dyrektor SCK Dzikowiec.

- Nie wykluczamy jednak kameralnych wydarzeń plenerowych, o których będziemy informować odbiorców z wystarczającym wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej i Facebooku

- dodała dyrektor Kosiorowska.

Nabór na zajęcia wakacyjne trwa. Zaplanowano m.in. zajęcia plastyczne, laserowy paintball - zajęcia terenowe, wyjazd do Krakowa do zoo i aquaparku, audycje muzyczne, wyjazd do parku trampolin i wiele innych.

CMOLAS:

- Patrząc z optymizmem, że sytuacja epidemiczna oraz obostrzenia z niej wynikające będą wystarczająco korzystne dla organizacji imprez plenerowych, niewykluczone, że takie działania zostaną podjęte

- napisała Edyta Kus-Mokrzycka, dyrektor SOK Cmolas.

Od 12 czerwca do 2 lipca w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie, od poniedziałku do piątku, w godz. od 8 - 20 czynna jest wystawa malarstwa Luigi Priore.

11 lipca o godz.17 odbędzie się sztuka teatralna pt."Tysiąc franków Norwida" Sceny "Rode" Kraków – Tarnów – Rzeszów, Reżyseria: Mariusz Marczyk. Wstęp wolny. Bilety do odbioru w SOK-u.

- Zgodnie z ogłoszonym w marcu 2020 r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii i związanymi z nim obostrzeniami nie mamy możliwości zorganizowania Dni Cmolasu, imprezy, która co roku gromadziła setki uczestników. Gdyby nawet w najbliższym czasie obostrzenia pozwoliły na to, to niestety organizacja takiego wydarzenia wymaga podjęcia kroków z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem

- poinformowała dyrektor Kus-Mokrzycka.

SOK Cmolas organizuje także darmowe zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia. Zapisy trwają od 29 czerwca. W planie gry i zabawy, wycieczki, zajęcia tańca, rękodzieła, malarstwa, śpiewu, teatr. Zajęcia odbywają się zarówno w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie, jak i w Wiejskim Domu Kultury w Trzęsówce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy