Reklama

Demolka na Górnej

Opublikowano:
Autor:

Demolka na Górnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci ustalili sprawców aktu wandalizmu na terenie Przedszkola Publicznego w Kolbuszowej Górnej. To nieletni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego w wieku od 15 do 16 lat.

Zgłoszenie o uszkodzeniu altanki na placu zabaw wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej na początku sierpnia. - Z informacji wynikało, że nieznani sprawcy uszkodzili dach w przedszkolnej altance – mówi nam Jolanta Skubisz – Tęcza, rzecznik prasowy jednostki. W trakcie wykonywanych w tej sprawie czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z tym uszkodzeniem mogą mieć nieletni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego w wieku od 15 do 16 lat. - Obecnie trwają w tej sprawie czynności – zaznacza rzeczniczka KPP i dodaje: - Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi postępowania w sprawach nieletnich dokumentacja w tej sprawie zostanie przesłana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Kolbuszowej.

Więcej w 34 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE