Reklama

Decyzja w rękach mieszkańców

Opublikowano: pon, 25 kwi 2016 11:09
Autor:

Decyzja w rękach mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już pewne. W 2017 roku gospodarze 14 sołectw wraz z mieszkańcami po raz pierwszy wspólnie podejmą decyzję, na co przeznaczyć fundusz sołecki.

Uchwałę o wydzieleniu w budżecie gminy pieniędzy na ten cel radni podjęli na marcowej sesji. Co prawda, samorządowcy mieli głosować nad nią już w lutym, jednak wtedy sposób korzystania z funduszu budził jeszcze wiele wątpliwości wśród głównych zainteresowanych – gospodarzy wiosek. Właśnie z myślą o nich w połowie marca odbyło się spotkanie, na którym Stanisław Zuber, skarbnik gminy i Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, dokładnie wyjaśnili założenia nowego dofinansowywania sołectw.

Więcej w Korso nr 16/20.04.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.