Reklama

Debata europejska już w piątek. Transmisja na żywo. Sprawdź kto się pojawi

Opublikowano: śr, 15 maj 2019 21:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl wspólnie z Wyższą Szkołą Gospodarki i Zarządzania w Mielcu organizują debatę kandydatów w wyborach do parlamentu europejskiego. Debata odbędzie się w najbliższy piątek 17 maja o godzinie 18.

Rozpoczyna się gorący okres przed eurowyborami. Z każdej tablicy ogłoszeniowej, bilbordów spoglądają na nas kandydaci starający się o stołek w Parlamencie Europejskim. Ale o co im tak naprawdę chodzi...? Zachęcamy do wzięcia udziału w debacie podczas której można będzie rozwiać wszelkie wątpliwości co do głoszonych programów. W celu przybliżenia planów działań kandydatów zaangażowaliśmy się razem ze studentami w zorganizowanie debaty publicznej dla mieszkańców Mielca.

Debata zaplanowana jest na 17 maja o godzinie 18.00 i odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania przy ul. Warszawskiej 1. Wstęp dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

Dla tych, którzy tego dnia nie będą mogli z różnych względów przybyć, będzie prowadzona transmisja na żywo na facebooku Tygodnika Korso, oraz będzie dostępna retransmisja z debaty po zakończeniu wydarzenia na portalu internetowym korso.pl.

Udział w niej potwierdziło 5 kandydatów:

Andrzej Zapałowski - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
Ewelina Nycz - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
Marcin Jurzysta – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
Krystyna Skowrońska – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO, PSL, SLD,.N, Zieloni

- Piotr Pilch - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

W trakcie spotkania zaplanowany został także czynny udział publiczności, można będzie zadać pytanie przybyłym gościom. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mielca i liczymy na merytoryczne odpowiedzi od przybyłych kandydatów.

Transmisja oraz relacja z debaty również na naszym portali korsokolbuszowskie.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE