Reklama

Debata europejska AWR Korso w Mielcu. Kandydaci do PE przekonywali do swojego programu [FOTO, VIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Debata europejska AWR Korso w Mielcu. Kandydaci do PE przekonywali do swojego programu [FOTO, VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedstawiciele najpopularniejszych komitetów wyborczych rozmawiali w Mielcu na temat Unii Europejskiej. Debatę wyborczą zorganizowała redakcja Tygodnika Korso i portalu Korso.pl, a także studenci Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu.

Do debaty w Mielcu przystąpili: Marcin Jurzysta (KW Wiosna Roberta Biedronia), Ewelina Nycz (KW Kukiz'15), Piotr Pilch (KW PiS), Krystyna Skowrońska (KW KE PO, PSL, SLD, N., Zieloni) i Andrzej Zapałowski (KW Konfederacja Korwin, Braun, Liroy i Narodowcy).

Kandydaci udzielali odpowiedzi na pytania przygotowane przed dziennikarzy Korso i studentów WSGiZ. Pytania zadawali sami uczestnicy, a także osoby z publiczności. 

Wydarzenie zorganizowała Redakcja Tygodnika Korso, portalu Korso.pl, a także Samorząd studentów WSGiZ w Mielcu. Dziękujemy za wsparcie firmie "Lajwy z Mielca", a także kwiaciarni p. Wolskiej z osiedla Lotników w Mielcu. 

Była to jedna z pierwszych debat wyborczych zorganizowanych w regionie. 

ZOBACZ VIDEO:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE