Reklama

Dariusz Sobolewski oficjalnie już pełni obowiązki dyrektora GOKSiR-u w Raniżowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Dariusz Sobolewski oficjalnie już pełni obowiązki dyrektora GOKSiR-u w Raniżowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek, 18 stycznia, wójt gminy Raniżów wydał zarządzenie, którym powołał pełniącego obowiązki dyrektora ośrodka kultury. Informacja była najwyraźniej do ostatniej chwili tajemnicą. Potwierdzić nie chciał nam jej ani wójt, ani sekretarz gminy. Wyboru spodziewał się za to nowo powołany Dariusz Sobolewski.

Zgodnie z zarządzeniem, raniżowskim ośrodkiem kultury pokieruje Dariusz Sobolewski, były radny gminy Raniżów. O takim rozwiązaniu sprawy przez wójta poinformował nas w piątek, 19 stycznia, jeden z uczestników obchodów święta babci i dziadka w Zespole Szkół w Raniżowie. Zdaniem naszego rozmówcy Sobolewski podczas święta dziadków miał zostać oficjalnie przywitany przez wójta jako osoba pełniąca obowiązki dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.

- Po wyczytaniu go, wstał i ukłonił się

- zrelacjonował nasz rozmówca.

Nie wiedzieli?

Informację o powierzeniu Sobolewskiemu funkcji pełniącego obowiązki dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie próbowaliśmy potwierdzić jeszcze w piątek, 19 stycznia, w kilku miejscach.

Sekretarz gminy Raniżów w rozmowie z nami przyznał, że nic na ten temat nie wie i zarządzenia wójta w sprawie powołania dyrektora ośrodka kultury nie widział. Nic na ten temat nie chciał także powiedzieć dyrektor placówki, która miała gościć nowego dyrektora.

Na maila

Odpowiedzi na pytanie, czy Dariusz Sobolewski został powołany na tę funkcję, nie udzielił nam również sam wójt. Władysław Grądziel, podczas rozmowy telefonicznej, zażyczył sobie przesłania pytań drogą mailową.

Zarządzenie wójta w tej sprawie zostało wydane tymczasem dzień wcześniej, bo w czwartek, 18 stycznia. Ta informacja, na stronie raniżowskiego Biuletynu Informacji Publicznej, pojawiła się natomiast w piątek, przed godziną 15. Dlaczego nikt z urzędników nie chciał udzielić nam na ten temat informacji? Tego nie wiemy. Chętny do rozmowy z nami był natomiast powołany przez wójta Dariusz Sobolewski. Co nam powiedział?

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy