Reklama

Dariusz Sobolewski nowym dyrektorem ośrodka kultury w Raniżowie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dariusz Sobolewski nowym dyrektorem ośrodka kultury w Raniżowie? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Były radny gminy ma poprowadzić Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie.

Taką informację otrzymaliśmy od uczestnika wydarzenia, podczas którego Sobolewski miał zostać oficjalnie przywitany jako osoba pełniąca obowiązki dyrektora GOKSiR-u. - Po wyczytaniu go, wstał i ukłonił się - relacjonuje nasz rozmówca, który brał udział w obchodach święta babci i dziadka w Zespole Szkół w Raniżowie.

Sekretarz nie wie

Tę informację próbowaliśmy potwierdzić w kilku miejscach. Sekretarz gminy Raniżów przyznał, że nic na ten temat nie wie i zarządzenia wójta w sprawie powołania dyrektora ośrodka kultury nie widział.

Nic na ten temat nie chciał także powiedzieć dyrektor placówki, która miała gościć nowego dyrektora GOKSiR-u.

Wójt: na maila

Odpowiedzi na pytanie, czy Dariusz Sobolewski został powołany na tę funkcję, nie udzielił nam również sam wójt. Władysław Grądziel, podczas rozmowy telefonicznej, zażyczył sobie przesłania pytań drogą mailową, gdzie czas na udzielenie informacji to nawet 14 dni. 

Najpierw radny

Przypomnijmy, że Sobolewski zrezygnował w minionym roku z pełnienia funkcji radnego. Następnie startował w konkursie na dyrektora GOKSiR-u wraz z trzema innymi osobami.

Ostatecznie konkursu nie rozstrzygnięto, ponieważ komisja oceniająca kandydatury nie doszła do porozumienia. Wójt zgodnie z prawem miał możliwość powołać nową komisję lub sam wyłonić osobę pełniącą obowiązki dyrektora.

Więcej na ten temat w najbliższym Korso

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy