Reklama

Czyściej na kolbuszowskim Manhattanie. Co wpłynęło na poprawę sytuacji w okolicach ul. Jana Bytnara?

Opublikowano: pon, 15 kwi 2019 19:21
Autor:

Czyściej na kolbuszowskim Manhattanie. Co wpłynęło na poprawę sytuacji w okolicach ul. Jana Bytnara?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nasiliły się patrole kolbuszowskiej policji w okolicach ul. Janka Bytnara. Dzięki temu zauważalna jest znaczna poprawa czystości w tym rejonie.

- Z naszych obserwacji wynika, że sytuacja w rejonie szkoły uległa dużej poprawie. Największą zasługę w tym zakresie należy jednak przypisać działaniom dyrekcji szkoły - zaznaczyła Jolanta Skubisz-Tęcza, rzeczniczka prasowa kolbuszowskiej policji. 

Zgodnie z planem kolbuszowscy policjanci patrolują ulicę Janka Bytnara w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Szczególną uwagę poświęcają tam w czasie długiej przerwy lekcyjnej.

Jak dotychczas funkcjonariusze ujawnili trzy przypadki spożywania alkoholu w miejscu zabronionym. Sprawcy tych wykroczeń zostali ukarani mandatami. - Nie ujawniliśmy przypadków zaśmiecania na tej ulicy - powiedziała w rozmowie z Korso Jolanta Skubisz-Tęcza.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.