Reklama

Reklama

Czy będzie nowe ograniczenie na ul. Mieleckiej?

Opublikowano: 27 lipca 2020 08:38
Autor:

Czy będzie nowe ograniczenie na ul. Mieleckiej?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie odpowiada posłowi Zbigniewowi Chmielowcowi. Czego dotyczy sprawa?

Korespondencja dotyczyła ograniczenia prędkości w ciągu drogi wojewódzkiej w Kolbuszowej Dolnej na ul. Mieleckiej. Poseł wstawił się za mieszkańcami, na czele z sołtysem Grażyną Halat, którzy prosili o znak. Jak podkreśliła gospodarz wsi, sprawa ta ciągnie się już bardzo długo. 

Zarząd dróg wojewódzkich zlecił aktualizację projektu stałej organizacji ruchu na drodze 875. Polegać ona będzie na wprowadzeniu ograniczenia prędkości do 70 km/h. - To teren zabudowany i zdarza się tam wiele kolizji. Dlatego ten znak powinien się tam pojawić - mówi Grażyna Halat, sołtys Kolbuszowej Dolnej. 

- Po zatwierdzeniu projektu stałej organizacji ruchu przez organ nim zarządzający, możliwe będzie wprowadzenie zmian w terenie - napisał Piotr Miąso, dyrektor PZDW w Rzeszowie. Zmianę w terenie dokona Rejon Dróg Wojewódzkich w Mielcu w ramach bieżącego utrzymania dróg. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.