Reklama

Czwarty parkomat na kolbuszowskim rynku [MAPA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Czwarty parkomat na kolbuszowskim rynku [MAPA] - Zdjęcie główne

Nowy parkomat ustawiony został na górnym parkingu. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W centrum Kolbuszowej zamontowano kolejny parkometr. Urządzenie zostało ustawione w zachodniej pierzei rynku (górny parking).

Nowy parkometr jest jednym z czterech, które zlokalizowane są na Placu Wolności w Kolbuszowej. O montaż urządzenia w tej części rynku apelowała Joanna Procak, podczas jednej z sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

ZOBACZ TAKŻE: 15 pytań o płatną strefę parkowania w Kolbuszowej. Znałeś wszystkie odpowiedzi?

- Może byśmy zamienili infomat na parkomat, tak żeby były dwa dostępne, bo ludzie, którzy mają biec pod piekarnię, żeby wziąć bilecik i wrócić do Delikatesów Centrum nie są z tego zadowoleni

- proponowała mieszkanka Kolbuszowej.

Urządzenie zamontowano w czwartek (22 lipca). W parkomatach można kupować jednorazowe bilety parkingowe. Opłaty za parkowanie pobierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Koszt to:

  • 30 minut bezpłatnie, po pobraniu biletu, raz dziennie,
  • pierwsza godzina - 1 zł,
  • każda kolejna godzina - 1 zł.
Płatna strefa w Kolbuszowej
Źródło: UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy