Reklama

Cztery drogi gotowe

Opublikowano:
Autor:

Cztery drogi gotowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina pochwaliła się inwestycjami drogowymi, które udało się do tej pory zrealizować.

Przypomnijmy, że majdański samorząd ogłosił w czerwcu przetarg na budowę, rozbudowę i przebudowę dróg na terenie gminy Majdan Królewski. Cztery z nich zostały już zrealizowane.

Przebudowana została już droga gminna w Majdanie Królewskim – ul. Rynek – Pompownia. Dywanik asfaltowy rozciągnął się tam na długości 558 metrów. Koszt remontu wyniósł 133 595 zł. W pełni została zrealizowana też inwestycja w Krzątce. Droga "Konefały – Trzosowa Ścieżka" zyskała nową nawierzchnię na odcinku długości 948 metrów. Remont kosztował tam 210 847 zł. Gotowa jest też droga "Kamionka" w Komorowie. Tam wykonano również zjazd na drogę powiatową i gminną. Ponad kilometr asfaltowego dywanika kosztował gminę 259 904 zł. Przebudowana została również droga gminna  "Do Kopcia" w Komorowie  ze zjazdem na drogę powiatową. Jej przebudowę wykonawca wycenił na 126 744 zł. Każdą z tych inwestycji wykonała firma DROKAM z Piaseczna.

W trakcie realizacji jest jeszcze sześć dróg gminnych: 
- droga dojazdu rolnego "Szkoła Klatki - Zbie" w Krzątce
- droga "Kamionka - Bór" w Komorowie
- droga Brzostowa Góra - Drozdów w Brzostowej Górze i Krzątce
- droga Rusinów- pod szkołą- Gatka w Rusinowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE