Reklama

Czterech chętnych na stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czterech chętnych na stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie - Zdjęcie główne

Gmina Cmolas przeprowadza konkurs na dyrektora SOK w Cmolasie.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czterech kandydatów chce ubiegać się o stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.

Po tym, jak Edyta Kus-Mokrzycka zrezygnowała z funkcji dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie, gmina chce powołać na to stanowisko inną osobę. Urząd ogłosił konkurs. 

Końcem 2022 roku dobiegła kadencja poprzedniej szefowej, która stanowisko to piastowała przez 15 lat. Nie chciała ona dłużej pełnić tej funkcji. Na razie powołano nowego dyrektora, który pełni jej obowiązki. To Urszula Blat, pracownica instytucji.

Pierwszy etap konkursu na dyrektora SOK w Cmolasie 

Gmina ogłosiła konkurs na nowego szefa placówki. W poniedziałek, 27 lutego, minął termin zgłoszeń. Marian Posłuszny, sekretarz cmolaskiej gminy, poinformował, że do urzędu wpłynęły cztery zgłoszenia. Póki co nie można mówić o konkretnych nazwiskach kandydatów, ponieważ zgłoszenia będą dopiero sprawdzane. 

Urząd poinformował, że konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach przez komisję powołaną przez wójta. Pierwszy etap to sprawdzenie ofert pod względem formalnym bez udziału kandydatów. W drugim etapie odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna i wybór kandydata.

- O terminie i miejscu przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie

- zastrzega gmina.

Nowego dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie powinniśmy zatem poznać na przełomie marca i kwietnia. 

Możliwe zarobki na stanowisku dyrektora SOK w Cmolasie 

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć potencjalni kandydaci? Tego nie wiadomo. Z oświadczenia majątkowego byłej już dyrektor wynika, że w 2022 roku na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie zarobiła ponad 84 tys. zł. Należy podkreślić jednak, że poprzednia szefowa miała 15-letnie doświadczenie na tym stanowisku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy