Reklama

Edyta Kus-Mokrzycka nie będzie już dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. Kto ją zastąpi? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Edyta Kus-Mokrzycka dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie była przez 15 lat. Postanowiła zrezygnować z tej funkcji.

Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, poinformował, że kadencja dyrektora cmolaskiego ośrodka kultury dobiegła końca z dniem 31 grudnia 2022 r. 

Jak usłyszeliśmy od sekretarza urzędu w Cmolasie, Edyta Kus-Mokrzycka, dotychczasowa dyrektor SOK Cmolas, oświadczyła, że nie chce pełnić już tej funkcji. 

Gmina najprawdopodobniej już w nowym roku ogłosi konkurs na nowego szefa placówki. Marian Posłuszny zaznaczył, że do czasu wyboru nowego dyrektora stanowisko to obejmie ktoś z pracowników Samorządowego Ośrodka Kultury. 

W rozmowie z nami dyrektor Kus-Mokrzycka powiedziała jedynie, że dobiegła końca jej kadencja na tym stanowisku i nie zamierza ponownie się o nie ubiegać. Powodu szefowa SOK-u nie podała.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy