Reklama

Czeski film w lokalnym wydaniu

Opublikowano:
Autor:

Czeski film w lokalnym wydaniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lokalni samorządowcy wypracowali nowe standardy pracy. Najpierw przegłosowali zmianę w uchwale, którą odwołali kolejnym głosowaniem. A wszystko w ciągu kilkunastu minut.

Jeden z najważniejszych projektów uchwał, budżet na 2017 rok, trafi ł pod obrady Rady Gminy w Niwiskach w czwartek (26 stycznia). Dokument opracowany w listopadzie i przedstawiony radnym zakładał deficyt. Po dwóch miesiącach prac nad projektem dziura budżetowa zniknęła, ale i obcięte zostały wydatki w niektórych rozdziałach. Jakich? Tego szczegółowo chciał się dowiedzieć Adam Chlebowski, radny i zarazem sołtys Huciny.

Samorządowiec już na wstępnie oburzył się, gdy przewodniczący Robert Róg zaproponował, aby rozdział po rozdziale projektu już na sesji nie omawiać, a jedynie wprowadzone zmiany. - Temat był poruszany na komisjach, wszyscy go znacie. Czy jest potrzeba omówienia tego projektu w 100 proc.? - dopytywał przewodniczący. 

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE