Reklama

Coroczna impreza w Dzikowcu odbędzie się 7 lipca. Kto wystąpi na Jagodowych Specjałach?

Opublikowano: pt, 17 maj 2019 09:30
Autor:

Coroczna impreza w Dzikowcu odbędzie się 7 lipca. Kto wystąpi na Jagodowych Specjałach? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jagodowe Specjały to impreza wpisana już w tradycję Dzikowca. Odbywa się ona zawsze w pierwszą niedzielę lipca.

- Na scenie zaprezentują się dziecięce sekcje taneczne, karate, laureaci tegorocznego festiwalu "Śpiewam, bo lubię", zespoły młodzieżowe i dorosłych z naszej gminy - wymienia Bogumiła Kosiorowska,  dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu. - Wieczorny koncert upłynie w rytmach muzyki folkowo-rockowej oraz góralskiego disco polo. Nie zabraknie jagodowych smakowitości w wykonaniu naszych KGW oraz stoisk z rękodziełem artystycznym - dodaje nasza rozmówczyni. 

Jak zaznacza szefowa SCK, całości towarzyszyć będzie wesołe miasteczko i bogaty catering, a uwieńczeniem wieczoru będzie zabawa taneczna. 

Jakie gwiazdy wystąpią w tym roku? Na chwilę obecną dyrektor Kosiorowska nie zdradza nazw zespołów. Więcej informacji już niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE