Reklama

Reklama

Co z masztem telefonii w Przyłęku? Jest decyzja

Opublikowano: pt, 13 wrz 2019 11:59
Autor:

Co z masztem telefonii w Przyłęku? Jest decyzja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jest już decyzja w sprawie budowy stacji bazowej Play w Przyłęku. 5 września Powiat Kolbuszowski otrzymał pismo w tej sprawie.

Pełnomocnik P4 Patrycja Balcarek w listopadzie 2018 roku wystąpiła do lokalnych władz o o wydanie pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej Play wraz z linią kablową zasilającą w Przyłęku. W wyniku przeprowadzonego postępowania Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, w styczniu 2019 roku udzielił pozwolenia na jego budowę. Jednak jego decyzja została uchylona przez wojewodę podkarpackiego. 

Sprawa została przekazana do ponownego rozpatrzenia. Wtedy to wezwano pełnomocnika inwestora do uzupełnienia braków i nieprawidłowości formalno-prawnych. Czas na uzupełnienie wskazany został do 30 sierpnia 2019 r. Końcem sierpnia do magistratu wpłynął wniosek pełnomocnika inwestora o wycofaniu wniosku o pozwolenie na budowę. Umorzone zostało także postępowanie w przedmiotowej sprawie. 

Kodeks postępowania w tej sprsawie mówi jasno, że organ administracji publicznej może umorzyć postępowanie w całości albo w części, gdy z jakiejkolwiek przyczyny stało się ono bezprzedmiotowe. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Ameba

  Pomiary w okolcach masztu telefoni komórkowej w Niwiskach dają do myślenia: https://www.youtube.com/watch?v=q7i2dWiEopc

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Łukasz Czyleko

  Szanowni Państwo, osoby zainteresowane tematyką stacji bazowych telefonii komórkowych oraz wymogów prawnych stawianym tym obiektom, zapraszam na moją stronę internetową: http://www.czyleko.pl

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Luk

  Niech wojewoda przeprowadzi się na przyłęk

 • 2 lata temu | ocena +3 / -0

  Pablo.one

  I z tego powodu dalej nie będziecie mieć zasięgu..

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   a

   W Przyłęku wielu ludzie nie chce tego nadajnika. Mówią że szkodliwe promieniowanie generuje. Zapominają tylko że używają telefonów komórkowych, telewizorów kineskopowych, radia, czajników elektrycznych czy laptopów.