Reklama

Co z masztem telefonii w Przyłęku? Jest decyzja

Opublikowano:
Autor:

Co z masztem telefonii w Przyłęku? Jest decyzja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jest już decyzja w sprawie budowy stacji bazowej Play w Przyłęku. 5 września Powiat Kolbuszowski otrzymał pismo w tej sprawie.

Pełnomocnik P4 Patrycja Balcarek w listopadzie 2018 roku wystąpiła do lokalnych władz o o wydanie pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej Play wraz z linią kablową zasilającą w Przyłęku. W wyniku przeprowadzonego postępowania Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, w styczniu 2019 roku udzielił pozwolenia na jego budowę. Jednak jego decyzja została uchylona przez wojewodę podkarpackiego. 

Sprawa została przekazana do ponownego rozpatrzenia. Wtedy to wezwano pełnomocnika inwestora do uzupełnienia braków i nieprawidłowości formalno-prawnych. Czas na uzupełnienie wskazany został do 30 sierpnia 2019 r. Końcem sierpnia do magistratu wpłynął wniosek pełnomocnika inwestora o wycofaniu wniosku o pozwolenie na budowę. Umorzone zostało także postępowanie w przedmiotowej sprawie. 

Kodeks postępowania w tej sprsawie mówi jasno, że organ administracji publicznej może umorzyć postępowanie w całości albo w części, gdy z jakiejkolwiek przyczyny stało się ono bezprzedmiotowe. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE