Reklama

Reklama

Cmolas udzieli pomocy finansowej w wysokości 250 tys. zł na budowę chodnika w Jagodniku

Opublikowano: wt, 25 wrz 2018 07:00
Autor:

Cmolas udzieli pomocy finansowej w wysokości 250 tys. zł na budowę chodnika w Jagodniku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni podczas ostatniej sesji jednogłośnie ustalili, że chodnik w tej części miejscowości jest bardzo potrzebny, ponieważ na odcinku drogi znajduje się ostry zakręt.

Na tym zakręcie jest skrzyżowanie, na którym, jadąc od strony Ostrów Tuszowskich, można skręcić w prawo do Trzęsówki, a w lewo do Cmolasu.

- Chodnik w Jagodniku jest bardzo potrzebny - mówił na sesji Ryszard Gaweł, radny gminy Cmolas. - To miejsce jest szczególne. (z powodu ostrego zakrętu na drodze - przyp. red.) Ja bym proponował, żeby od razu wcześniej pomyśleć o jakichś dodatkowych zabezpieczeniach typu słupki. Ponieważ później może być problem, bo samochody mogą i tak wjeżdżać na chodnik - alarmował przedstawiciel rady.

 - Był tam projektant, zwróciłem mu uwagę, żeby uwzględnił tam jakieś słupki lub łańcuchy jako dodatkowe zabezpieczenie na tym zakręcie, bo to by pomogło - dodał do dyskusji o nowym chodniku radny Ryszard Warzocha. Wójt zapewnił, że ich spostrzeżenia i pomysły nie zostaną pominięte. - Wezmę pod uwagę sugestie radnych w rozpisywaniu przetargów - zapewnił Eugeniusz Galek na spotkaniu rady.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.