Reklama

CMOLAS. Policja odnalazła zaginionego 17-latka. Trafił do szpitala

Opublikowano:
Autor:

CMOLAS. Policja odnalazła zaginionego 17-latka. Trafił do szpitala  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nastolatek z gminy Cmolas wyszedł z domu w środę (25 grudnia) wieczorem. Kiedy rodzinie nie udało się go odnaleźć, powiadomiono policję.

Informację o zaginięciu 17-latka mundurowi otrzymali  w czwartek (26 grudnia) około godz.2.

- Z przekazanych informacji wynikało, że w środę około godz. 19, chłopiec wyszedł z domu. Zaniepokojeni bliscy, najpierw szukali go na własną rękę ale kiedy poszukiwania nie przyniosły rezultatu powiadomili policję - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Od momentu zgłoszenia kolbuszowscy policjanci rozpoczęli poszukiwania chłopca patrolując rejon Cmolasu i okolicznych miejscowości. Wczoraj (26 grudnia) około godz. 10, patrol policjantów ruchu drogowego zauważył 17-latka w rejonie zabudowań graniczących z terenami leśnymi w Cmolasie.

- Chłopak nie posiadał widocznych obrażeń, ale nie miał obuwia, był przemoczony i wyziębnięty. Decyzją lekarza został przetransportowany do szpitala - dodaje oficer prasowy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE